Adalı İnşaat Prefabrik Çelik Evler Hakkımızda

Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. ve Tic. A.Ş. 1985 yılında Tekirdağ merkezli kurulmuştur.  İlk yıllarda yurtiçi ve yurt dışında fabrikalara üretim çözümleri sunmuş, endüstriyel makinelerin imalat ve montaj işleri konusunda birçok projeye imza atmıştır. İlerleyen yıllarda çelik yapı imalatını ürün yelpazesine katmış, sanayi yapılarının, ticarethane ve konutların çelik yapı inşa işleri üzerine uzmanlaşmıştır. 

Her ihtiyaca cevap verebilecek yapıları müşterilerine sunabilmek amacı ile 1999 yılında “Çelik Ev” ve Prefabrik Yapı uygulamalarını da bünyesine katmıştır. 

Kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üreterek Adalı A.Ş. bugüne kadar 350 000 m²nin üzerinde çelik yapı inşa etmiştir.

Adalı A.Ş.'nin sektörün liderleri arasında yer almasının temel sebebi tüm üretimlerinde "Sıfır hata ile %100 müşteri memnuniyeti" perspektifini benimsemesidir. Tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok projeyi kısa sürede tamamlamayı başarmıştır. 
Gelişen dünyanın takipçisi ve çevre dostu uygulamaların öncüsü olma misyonu taşıyan Adalı A.Ş. 2019 yılında “Tiny House Adalı” markası ile mobil minik yapılar üretmeye başlamıştır. Bu minik mobil evler kent yaşamına alternatif, sade ama konforlu, doğa ile iç içe bir yaşam vaat etmektedir. Tiny House Adalı aynı zamanda özel tasarım öğeleri ile iş dünyasına modern ve yenilikçi çözümler sunabilmektedir.  

‘‘Tiny House Adalı’’ evleri, metrekare olarak küçük olmasına rağmen konforlu bir ofis, şık bir mağaza, mobil bir restoran veya hayallerinizdeki işe uygun tüm öğelerini içinde barındırabilmektedir.

Tiny House Adalı bir ev/ofis/iş yeri gibi gözükse de aslında plakası ve kara yolları çıkış izinleri bulunan karavan ruhsatlı bir araçtır. 

Adalı A.Ş.’nin ürettiği bu evleri Tekirdağ’da bulunan Tiny House Adalı showroomunda, görmek ve gezmek mümkündür. 

Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi uzman ekiplerimiz tarafından Tekirdağ’da bulunan üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir.